JAVNI VPIS OTROK V VRTEC BLED ZA ŠOLSKO LETO 2021/2022
(za sprejem s 1. 9. 2021)

Starše vabimo k vpisu predšolskih otrok v Vrtec Bled za šolsko leto 2021/2022, ki bo potekal od 9. do 12. marca 2021 in sicer:

• v torek, 9. 3., od 7. do 17. ure,
  • v sredo, 10. 3., od 7. do 15. ure,
  • v četrtek, 11. 3., od 7. do 15. ure in
  • v petek, 12. 3., od 7. do 15. ure
Izpolnjeno vlogo boste oddali v zgoraj navedenem času (Vlog ne sprejemamo prej!)
  • osebno v večnamenskem prostoru vrtca na Bledu
  • po navadni pošti na naslov Vrtec Bled, Trubarjeva cesta 7, 4260 Bled
  • ali po elektronski pošti na naslov: svetovalna.delavka@vrtec-bled.si
Vlogo za vpis boste lahko dobili:
  • pri svetovalni delavki in v tajništvu vrtca,
  • v enoti na Bohinjski Beli
  • ali na spletni strani (Obrazci, vloge) - dostopna bo konec februarja!
Vlogo oddajo:
  • starši, ki otroka prvič vpisujejo v vrtec
  • starši, ki so vlogo oddali po 15. 3. 2020 (po lanskoletnem javnem vpisu) in otrok ni bil sprejet v vrtec
  • starši otrok s posebnimi potrebami prav tako vpišejo otroka, četudi individualni načrt pomoči družini s strani Centra za zgodnjo obravnavo še ni bil izdelan

Za šolsko leto 2021/2022 razpisujemo dnevni program, ki traja do 9 ur dnevno. V dnevni program vpisujemo otroke od enega leta starosti (oz. dopolnjenega 11. meseca ter zaključenega dopusta za nego in varstvo otroka) do vstopa v osnovno šolo.

Zaradi obstoječih razmer in ukrepov boste starši svoj prihod v vrtec (v času vpisa) predhodno najavili. O načinu najave boste naknadno obveščeni preko spletne strani vrtca.

Pomembno!
Starše obveščamo, da mora biti otrok po novem Zakonu o spremembah in dopolnitvah Zakona o nalezljivih boleznih cepljen po programu kot veleva 51.a člen, sicer ga ne smemo sprejeti v vrtec.

Otrok mora biti:
a) cepljen po programu ali
b) v postopku pridobitve odločbe o opustitvi cepljenja

Brez zdravniškega potrdila otroka NE SMEMO sprejeti v vrtec!